آموزشبرنامه نویسیجاوا

شروع دوره آموزشی مقدماتی تا پیشرفته EJB

آموزش EJB

در ابتدای آموزش EJB برای پاسخ به این سوال که EJB چیست؟ بهتر است بگویم Enterprise Java Beans (EJB) یک پلتفرم برای ساخت و توسعه برنامه های مقیاس پذیر و قدرتمند تجاری است که بر روی سرورهای سازگار با میان افزار J2EE مانند JBOSS  و WebLogic مستقر می شود. اما EJB 3.0 یک بروزرسانی بزرگ و با تغییرات زیاد نسبت به EJB 2.0 محسوب می شود که توسعه برنامه های مبتنی بر EJB را بسیار آسان تر می کند. آموزش EJB درک جامعی از مفاهیم EJB برای ایجاد و استقرار یک برنامه تجاری ارائه می کند. این دوره آموزشی توسط آی تی پورت خدمت شما دوستان ارائه گردیده است.

مخاطبین دوره آموزش EJB

این دوره توسط آی تی پورت برای افراد حرفه ای در کار با نرم افزار و همچنین کسانی که مایل به یادگیری برنامه نویسی EJB هستند، طراحی شده است. این آموزش به طور ساده و آسان درک کاملی از مفاهیم برنامه نویسی EJB به شما ارائه می دهد.

پیش نیازهای دوره EJB

قبل از فراگیری این آموزش جاوا، شما باید یک درک اساسی از زبان برنامه نویسی جاوا، ویرایشگر متنی جاوا، اجرای برنامه ها وداشته باشید. از آنجا که EJB بر روی سرور اجرا می شود لذا درک کافی در مورد مباحثی مانند سرورهای پایگاه داده و یا سرورهای برنامه از ضروریات این دوره محسوب می شود.

مفاهیم و ساختار EJB

قبلا در آی تی پورت به معرفی خلاصه مفاهیم و ساختار EJB در مطالب “کاربرد و معرفی کامل مفاهیم و ساختار EJB – قسمت اول” و “کاربرد و معرفی کامل مفاهیم و ساختار EJB – قسمت دوم” پرداختیم ولی در این دوره آموزشی قرار است این مباحث به صورت کامل آموزش داده شود. با آی تی پورت همراه باشید.

گفتگو ها