اخبار

فروش ۳۰۰۰۰ وان پلاس ۲ تنها در ۶۴ ثانیه

OnePlus 2

فروش عجیب و باور نکردنی وان پلاس ۲ در بازار چین نشانگر این بود که اگر راه خرید مستقیم از وب سایت برای خریداران  چینی وجود داشته باشد، نه نیاز به دعوت هست و نه نیاز به مراسم فروش.

خبر های منتشر شده از این کمپانی بیانگر این بود  که تعداد ۳۰۰۰۰ از این مدل تنها در حدود ۶۴ثانیه به فروش رسیده است. این در حالی است که دعوتنامه مربوط به فروش  قرار بود در ۱۱ اوت آغاز شود و در حقیقت کسی فکرش را نمی کرد که چینی ها برای خرید این گوشی تا این اندازه عجله داشته  و از راه دیگری وارد شوند.  سال گذشته وان پلاس نمی دانست چه تعداد از وان پلاس ۱ به فروش خواهد رسید و پیش بینی آنها بین ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ عدد بود. اما فروش حدود ۱ میلیون نسخه از آن تا اندازه‌ی زیادی مدیران این شرکت را شوکه کرد. با این وجود مدیر این کمپانی امروز در مصاحبه‌ای اظهار داشت:

علی رغم این فروش در سال گذشته، این یک شکست برای این شرکت تلقی می شود و اگر قرار باشد امسال با شکست مواجه نشویم باید لااقل بیش از ۳ تا ۴ میلیون از این گوشی به فروش برسد!

اینگونه که از غرور و اعتماد به نفس ” کارل پی ”  (مدیر عامل این شرکت) نمایان بود، شاید این فروش ۶۴ ثانیه ای امروز  او را زیاد هم شگفت زده نکرده باشد.

گفتگو ها