اخبار

کروم بوک جدید دل با صفحه نمایش ۱۰۸۰ پیکسلی ۱۳ اینچی

کروم بوک جدید دل

کروم بوک ۱۱ اینچی دل یکی از بهترین کروم بوک‌های حال حاضر بازار است، آن هم با یک پردازنده Core i3 اینتل و ۴ گیگابایت رم. اما صفحه نمایش ۱۱ اینچی برای بعضی‌ها کوچک به نظر می‌رسد. دل تقاضای یک کروم بوک بزرگ‌تر را از طرف کاربران خود شنیده و برای همین کروم بوک ۱۳ اینچی خودش را برای علاقه‌مندان عرضه کرده.

مدل ۱۳ اینچی کروم بوک دل نه تنها به خوبی مدل ۱۱ اینچی است، بلکه حتی از آن هم قوی‌تر است. مدل جدید از نسل پنجم چیپ سلرون اینتل نیرو می‌گیرد. پردازنده دو هسته‌ای این مدل یکی از قوی‌ترین چیپ‌هایی است که تا به حال در یک کروم بوک مورد استفاده قرار گرفته. بعلاوه رم این کروم بوک ۱۳ اینچی را تا ۸ گیگابایت می‌توانید افزایش دهید و بر حسب سلیقه خود از یک درایو ۱۶ یا ۳۲ گیگابایتی هم در کنارش می‌توانید استفاده کنید.

کروم بوک جدید دل

کروم بوک جدید دل

بزرگ‌تر یعنی بهتر، حداقل این جمله در مورد سایز صفحه نمایش لپ‌تاپ صدق می‌کند. صفحه نمایش کروم بوک جدید دل ۱۳.۳ اینچ است و وضوح آن هم کاملا HD و ۱۰۸۰ پیکسلی می‌باشد. این نسبت به صفحه نمایش ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسلی مدل ۱۱ اینچی، یک پیشرفت چشم‌گیر به حساب می‌آید.

در مورد اتصالات، کروم بوک جدید دل از وای فای ۸۰۲٫۱۱AC و بلوتوث ۴.۰ پشتیبانی می‌کند و یک پورت USB 2.0، یک پورت USB 3.0 و یک پورت HDMI دارد. کروم بوک جدید دل از نظر ظاهری هم پیشرفت‌هایی داشته. درب این لپ‌تاپ بافتی زیبا از جنس فیبر کربن دارد و سطح داخلی لپ‌تاپ هم از آلیاژ منیزیم درست شده. صفحه نمایش آن هم شیشه گوریلا گلس ضد ضربه و ضد خش است، پس می‌توانید کمتر نگران شکستن یا خش خوردنش باشید. کیبوردش هم نور پس زمینه دارد.

کروم بوک ۱۳ اینچی جدید دل هفدهم سپتامبر برای فروش عرضه می‌شود، با قیمت اولیه ۳۹۹ دلار.

گفتگو ها