کنسول و بازینقد و بررسی

بررسی عناصر موثر بر بازی و سینما

بازی و سینما

چند ماهی هست که پیگیر یک کار متفاوت هستیم. کاری که حداقل یک مقدار با کارهای دیگر و پروژه های دیگر سایت تفاوت داشته باشد. مخصوصا وقتی که حس نوشتن کمتر باشد. اما خب بعد از مدت ها بالاخره این ایده هم به ذهنمان خطور کرد. چند ماه پیش بود که پیرو صحبت های بنده با تیم مدیریت سعی کردیم که یک کتاب الکترونیکی برای سایت آماده کنیم و آنرا منتشر کنیم. همین باعث شد تا ایده ی ” این شگفت انگیز” شکل بگیرد. اما خب نخست سوال می پرسید که حال چرا ” این شگفت انگیز” ؟

 

راستش را بخواهید دنبال یک نام متفاوت بودم. فکر کردم و فکر تا اینکه به خود گفتم کتابی که می نویسم در ارتباط با چیست؟ عناصر موثر بر روی سینما و بازی؟ اگر اینگونه هست پس خیلی چیز های شگفت انگیزی هستند که روی آن تاثیرگذارند. به خود گفتم بد نیست اسمش را ” این چیز های شگفت انگیز” بگذاریم. گفتم بد می شود. بعد ها گفتم بد نیست اسمش را بگذاریم ” این عناصر شگفت انگیز” گفتم طولانی می شود. گفتم چطور است اسمش را بگذاریم ” شگفت انگیزان” بعد گفتم یک وقت گیر ندهند که چرا کپی رایت را رعایت نکرده اید و این اسم یک فیلم هست و دیگر صحبت ها. در آخر هم یک ” این ” اضافه شد و کار اسم هم درست شد. همین که اسم کتاب انتخاب شد مشغول ساخت آن شدم. باید گفت اولین تجربه ی هر شخص در هر سطحی واقعا سخت است. هر کاری برای اولین بارش سخت است و این هم سخت بود. از روزی که کار روی کتاب شروع شد تا روزی که تموم شد واقعا دوران سختی بر من گذشت و البته باعث شد چیزهایی هم یاد بگیریم. اما خب برای اولین بار بد نبود. در نهایت کتاب آماده شد. کتابی که پیشرو دارید شامل هشت قسمت است. در هر قسمت سعی شده که به بررسی یکی از عناصر موثر بر روی بازی و سینما بپردازیم. منتها نکته ی مهم اینکه سعی نکنید مقالات را مقایسه ای مطالعه کنید. مقالات مقایسه ای نیستند بلکه سعی شده به نوعی تفاوت های آثار هنری مختلف را معرفی کنیم و سعی نکنید که بین بازی و سینما مقایسه ای صورت دهید چون هر دو یک نوع هنر هستند و حتی در گوشه هایی به عناصری که بر کتاب ها نیز تاثیر دارند هم اشاراتی شده.

بازی و سینما

تیم آی تی پورت امیدوار است که کتاب این شگفت انگیز برای شما دوستان و مخاطبین عزیز خاطره انگیز باشد و عیدی قابلی باشد به تمام شما دوستان. کتاب در دو نسخه ی PDF و APK تهیه شده است.

هیچ کاری بی ایراد نیست پس از شما دوستان خواهشمندیم انتقادات مفید و سازنده ی خود را نسبت به کتاب و نسخه ی اندروید آن در اختیار ما قرار دهید. در انتها نیز اول از تیم مدیریت سایت و حسین جاهدی عزیز تشکر ویژه دارم. همچنین تشکر از حجت ملکی عزیز برای اینکه نسخه ی اندروید کتاب را تهیه کردند.

 

[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”green” size=”small” icon=”none” text=”دانلود کتاب این شگفت انگیز – PDF” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.itport.ir/wp-content/uploads/2014/12/ThisAmazinBook.pdf”]

 

[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”green” size=”small” icon=”none” text=”دانلود کتاب برای سیستم عامل اندروید” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.itport.ir/wp-content/uploads/2014/12/ThisAmazinBook.apk”]

گفتگو ها
  محمد

  دادا من تو مسافرتم نمیتونم دانلود کنم نتم حلزونه گگگگگ

  ولی داریم میایم شهرتون واقعا خوشحالم

  اخر شب دانلود میکنم باز دمتون گرم

   کارشناسان ایتالیایی اعلام کردند : سرعت حلزون قطع نخاع شده ، ۱۵% از سرعت اینترنت ایران بیشتر است!!!!

    محمد مهدی عنایتی

    کارشناسان اعلام کردند سرعت کرم بریده شده و نصف شده ی لای سیب بسیار بیشتر از سرعت اینترنت است

  محمد

  به قران اگه بگی با پاورپوینت صفحه ها رو درست کردم خودمو میکشم

  بالاخره دانلود شد اونم بازور ولی مثل کتابای دیگه نیست اون یکی کتابا نگاش میکنه خسته میشی ولی اینو نگاه میکنی ادم دوست داره تا اخر بخونتش حتما میخونمش چون خیلی کنجکاو شدم واقعا ممنون اب

   محمد مهدی عنایتی

   سلام دوست عزیز

   دقیقا با پاورپوینت طراحی شده و تمام کارهاش با اون صورت گرفته 😀

   در مورد شکل و وضعیت کتاب هم ممنون امیدوارم براتون روز های خوشی رو بسازه.

   موفق باشید

   اتفاقا با پاورپوینت ساخته شده

  محمد

  حجت جون عیدت مبارک چی میکنی دقل چجور کتاب اندرویدی ساخی اینم ترفنده؟؟؟سال خوبی در پیش رو داشته باشی

  کتاب هم خیلی عالی بود بازور تا صفحه ۲۰ خوندم وقت ندارم تا فردا تموم میشه بازم ممنون

   محمد مهدی عنایتی

   ممنون دوست عزیز

   اوقات خوشی رو داشته باشین

  مهدیه

  سلام من دانلودش کردم با این میخواید پاور پوینتی که داریم درست می کنیم رو کامل کنید؟عیدتون مبارک سال خوبی داشته باشید؟

   محمد مهدی عنایتی

   سلام دوست عزیز

   نه این به مباحث آموزش پاورپوینت زیاد ربطی نداره

   این در اصل یک پروژه بود که سعی داشتیم به اتمام برسونیمش

   اما خب مبحث های آموزشی پاورپوینت هم به یک شکلی بهش ربط میدیم 😀

   موفق باشید

  عالیییییییییییییییی بود

  مهدیه

  سلام

  ببخشید انگار قسمت چهاردهم پاورپوینت نمیخواد بیاد ،خیلی طول کشید

  علیرضا عبداللهی

  عااااااااااالی بودکنی…مخصوصاً برا آندرویدش.

  خیلی خوی خوب بود. مچکرم.

  سلام بسیار ممنون موفق باشید به سایت ما سر بزنید

  به به میبینم که شما هم به کاربرانتون عیدی دادید، هرچند من برای عیدی دیر رسیدم ولی کتاب رو ایده خوبی میدونم برای شما، بالاخره همه سایت ها که نباید شبیه هم باشند.

  خیلی خوب بود با تشکر از وب سایت تون

  خیلی عالی بود با تشکر از توضیحات خوبتون

  خیلی خوب و کاربردی توضیح دادید با تشکر

  وب سایت خوب و به روزی دارید موفق و پیروز باشید

  سلام و وقت بخیر وب سایت خیلی خوب و به روزی دارید موفق باشید

  وب سایت تون خیلی عالیه با تشکر