اخبار

آپدیت اندروید ۵ آب‌نبات چوبی برای اچ‌تی‌سی وان مکس عرضه شد

اگر به خاطر داشته باشید، اچ‌تی‌سی One Max حدود دو سال پیش در اکتبر به صورت رسمی رونمایی شد. علی رغم اینکه اچ‌تی‌سی در سالهای اخیر اقدام به خصوصی به منظور بهبود کار خود انجام نداده است اما سری وان اچ‌تی‌سی توانسته است تا اندازه زیادی حیثیت و اعتبار این شرکت را دوباره بازگردانده و تا حدودی بهبود بخشد اما این شرکت با این وجود نیز هنوز نتوانسته است به عنوان یک نام تجاری محبوب در میان اکثریت کاربران در سراسر جهان جای باز کند. اچ‌تی‌سی One Max از آن دسته محصولاتی است که هواداران خاص خود را داشته و تعداد آن‌ها هم بسیار است. حال اگر منتظر شنیدن یک تحول و اتفاق برای این دستگاه هستید احتمالا خوشحال خواهید شد که بدانید آپدیت اندروید ۵٫۰ آب‌نبات چوبی به همراه رابط کاربری سنس ۶ هم‌اکنون برای این گوشی‌هوشمند قابل دریافت است.

htc-one-max

تعدادی از کاربران ادعا کرده‌اند که به‌روزرسانی اندروید نسخه ۵٫۰ آبنبات چوبی به روش OTA در برخی از کشورهای اروپایی و آسیایی نظیر فرانسه، ایتالیا، لهستان، جمهوری چک و تایوان آغاز شده است.

گذر زمان این مسئله را روشن خواهد ساخت و باید اینگونه عنوان کرد که قطعا این محصول سالخورده و قدیمی، با این به‌روزرسانی جانی دوباره خواهد یافت.

گفتگو ها

    خیلی خوبه، اچ‌تی‌سی برند محبوبیه، امیدوارم با این آپدیت اچ‌تی‌سی به قدرت قبلیش برگرده.

    سلام

    عالی بود سپاسگزاریم

    رضا

    سلام اگه میشه برنامه هم به آیتم اضافه کنید و اگه اندروید بالا تر هم آمد بگذارید ممنون میشم دستتون درد نکنه