اخبار

Fallout 4 بیش از ۴۰۰ ساعت محتوا دارد

Fallout 4

همه ما برای Fallout 4 زمان زیادی را صبر کرده‌ایم. این بازی بالاخره به زودی از راه خواهد رسید. اگر نگران بودید که محتوای این بازی پراکنده باشد، خیال‌تان راحت. این بازی می‌تواند شما را برای مدتی واقعا طولانی سرگرم کند.

مدیر تولید این بازی، جف گاردینر گفته که Fallout 4 نزدیک به ۴۰۰ ساعت محتوا دارد. ۴۰۰ ساعت! پس اگر از آن دسته از بازی‌بازهایی هستید که دوست دارید کل بازی را کندوکاو کنید، محتوای زیادی برای سرگرم شدن در اختیار خواهید داشت. Fallout هم که معمولا جان می‌دهد برای کندوکاو کردن و جست‌وجو در محیط بازی.

گاردینر می‌گوید:

من حدود ۴۰۰ ساعت است که Fallout 4 را بازی می‌کنیم و با این حال هنوز چیزهایی در بازی وجود دارد که ندیده‌ام.

البته بخش بزرگی از این حجم وسیع محتوا به لطف سیستم هنری بازی است که به بازی‌بازها اجازه می‌دهد بسیاری از جنبه‌های بازی را شخصی سازی کنند که در نتیجه باعث می‌شود برای شناختن بخش‌های مختلف بازی زمان بیشتری خرج کنید. بله! از شواهد این‌طور پیداست که این بهترین Falloutای خواهد بود که بازی می‌کنید.

Fallout4 دهم نوامبر برای PC و ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. صبر کردن برای تجربه این بازی کار آسانی نخواهد بود. بیایید امیدوار باشیم که همه چیز به همین خوبی که به نظر می‌رسد بماند و نسخه نهایی بازی جذاب و پرجزئیات باشد.

گفتگو ها