اخبار

Sway یک سرویس جدید مایکروسافت که تا حدودی کارایی پاوروپوینت را دارد!

Sway

شرکت مایکروسافت سرانجام یک سرویس جدید را به مجموعه آفیس اضافه کرد که نام آن Sway است. مایکروسافت اعلام کرد این سرویس همراه یک اپلیکیشن تحت ویندوز ۱۰ در اختیار کابران قرار خواهد گرفت.

اولین بار در تاریخ اکتبر ۲۰۱۴ Sway توسط مایکروسافت معارفه گردید و این گونه اعلام شد که این یک سرویس جدید برای ارائه (پرزنتیشن – مثل پاورپوینت) بوده و از عناصر طراحی خودکار بهره می برد و ابزار آنلاین آن این امکان را برای شما فراهم می آورد که علاوه بر دسترسی به محتویات هارددیسک خود، بتوانید مخاطبین خود را بعنوان مثال از فیس بوک یا توییتر یا یوتیب و … انتخاب کنید. برنامه ی طراحی شده تحت ویندوز ۱۰ مزیاتی نسبت به سرویس تحت وب آن دارد. به این صورت که بسیاری از عملکردهای این سرویس، در نسخه ی تحت ویندوز ۱۰ بدون دسترسی به اینترنت قابل دستیابی خواهند بود.

نکته‌ای که باید در رابطه با Sway یادآوری کرد این است که مایکروسافت گفته که این سرویس بعنوان جانشین پاورپوینت طراحی نشده و در حقیقت در راستای پاورپویت اما با امکانات بیشتر به کاربران کمک خواهد کرد. در واقع کارایی Sway تا اندازه ای راحت‌تر بوده و شما می توانید حتی بصورت غیر حضوری ارایه خود را تکمیل کنید. برای ذخیره سازی اسلاید ها می توانید به سایت Docs.com مراجعه کرده و محتویات خود را در آنجا ذخیره کنید تا مخاطبین شما بتوانند از هر مکان به آنها دسترسی داشته باشند.

sway

در حال حاضر کاربران تحت وب و همچنین کاربران ios می توانند با دانلود نسخه ی جانشین از این سوریس استفاده کنند اما متاسفانه کاربران اندرویدی و گوشی های تحت ویندوز باید صبر بیشتری داشته باشند.

برای مشاهده نمونه فایل ارایه این نرم افزار اینجا کلیک کنید!

گفتگو ها

    خوب چه کاریه، همون پاورپوینت معروف رو ارتقا بدید دیگه با امکانات بیشتر، چرا یک سرویس دیگه؟