اخبار

طبق شایعات، گلکسی اس ۷ سامسونگ تا دسامبر آماده می شود

سامسونگ گلکسی اس ۷

تا رسیدن غول بعدی سامسونگ به بازار یعنی گلکسی اس ۷ شاید زمان زیادی باقی مانده باشد اما این بدان معنا نیست که از الان نشود بصورت زیر چشمی نگاهی به عملکرد این کمپانی کره‌ای در این مورد و آینده‌ی آن داشت. با اینکه فقط چند ماه از عرضه‌ی آخرین پرچم‌دار شرکت سامسونگ گذشته اما این‌گونه پیداست که این غول کره‌ای در پی رفع معدود نواقص این گوشی است تا شاید به زودی یک پرچمدار به مراتب قوی‌تر و با نام گلکسی اس ۷ به طرفداران معرفی کند. در واقع پروسه زمان‌بر برای یک کمپانی هم همین رفع نواقص و توسعه فنی یک گوشی است در غیر این صورت ورود یک گوشی به بازار خیلی سریع صورت می‌گیرد.

در واقع کمپانی‌های گوشی ساز ممکن است برای ساخت و رونمایی از یک گوشی جدید از دو شیوه استفاده کنند. در شیوه اول ابتدا تمام نواقص بعلاوه نقاط قوت و مورد نظر سوژه جدید در طی یک زمان طولانی در نظر گرفته می‌شود و پس از تست و آزمایش و اتمام این پروسه در فاصله کوتاهی گوشی به مرحله ساخت می‌رسد. در مقابل شیوه کوتاه‌تر و تک مرحله‌ای وجود دارد با نام ” آبشار ” که یکباره تصمیم به تغییرات در گوشی و ساخت آن گرفته می‌شود.

اما این‌گونه که خبر رسیده برای ساخت پرچم‌دار جدید کمپانی سامسونگ شیوه‌ سخت اول را انتخاب کرده و در تلاش خواهد بود تا تمامی جوانب گوشی جدید خود را در نظر گرفته و از الان خود را برای رقایت با رقیبان نظیر اچ‌تی‌سی ، ال‌جی و سونی آماده می‌کند .

گفتگو ها