تجارت الکترونیکمعرفی وب سایت

مهم نیست که اهل کدام شهر هستید، تصمیم با شما، آموزش با وب دانش

وب دانش - آی تی پورت

وب دانش در راستای اعتلای دانش عمومی و تخصصی کاربران وب فارسی، اقدام به برگزاری دوره های آموزش علوم وب کرده است که این دوره به صورت ۶ روز در هفته بوده و در طول مدت برگزاری هر دوره، اقامت و رفت و آمد دانشپذیران در شهر مشهد کاملا رایگان بوده و تمامی تلاش این است که دانشپذیران از هر کجای ایران که باشند، با خاطری آسوده به یادگیری حضوری علوم وب بپردازند. در نظر داشته باشید که هزینه های برگزاری دوره های آموزشی بسیار مناسب است.

 چرا وب دانش؟

سه دلیل عمده را می توان برای شرکت در دوره های آموزشی وب دانش در نظر داشت :

۱ – تمامی دوره های آموزشی وب دانش توسط اساتید با سابقۀ تدریس و همچنین تجربۀ کاری موفق ارائه می شود.

۲ –  تمامی دوره ها بر اساس آخرین استاندارد و یافته ها در زمینه مربوطه است و مطالب کاملا update می باشند زیرا افرادی آنها را تدریس می کنند که هم اکنون در حال کار نیز هستند.

۳ –  آموزش در در کنار سفری دلپذیر به مشهد مقدس : شما فقط هزینه دوره آموزشی را پرداخت می کنید و هزینه اقامت و رفت و آمد در شهر مشهد در طول مدت برگزاری دوره (بعلاوه یک روز اضافه تر) را ما پرداخت می کنیم.

هدف وب دانش

گروه وب دانش با هدف و ایدۀ اعتلای دانش عمومی و تخصصی کاربران وب فارسی، در هر کجای ایران عزیز که  باشند،  اقدام به برگزاری دوره های آموزشی حضوری حرفه ای و کاملا کاربردی نموده است که در کنار آن بتواند وب مسترها و مدیران سایتها و علاقمندان به اینترنت، طراحی، کدنویسی و برنامه نویسی، ایده پردازی و خلق آثار هنری وب مدار و هر آنچه که به حیطه وب مربوط می شود را در مکانی دلپذیر دور هم جمع کند تا ضمن اموزش علوم وب، با هم اندیشی بتوانند در راستای اعتلای دانش وب فارسی قدمی بردارند. همین قدمهاست که می تواند کشور عزیزمان ایران را در دنیای مجازی که هیچ محدودیتی ندارد سرافراز کند.

مسئولین وب دانش چه کسانی هستند؟

ما کسی نیستیم جز خود شما! یعنی این شما هستید که دوره ها را برگزار می کنید(پیشنهاد دوره)، این شما هستید که در دوره ها شرکت می کنید و می آموزید، این شما هستید که هم اندیشی می کنید و این شمایید که دانش وب در کاربران فارسی زبان را توسعه می دهید. تنها کاری که ما کرده ایم، فراهم آوردن محیطی است که بتوانید از هرکجای ایران به راحتی سفر کرده و یک هفته بدون دغدغه را بگذرانید. وب دانش فقط یک هیئت هماهنگی دارد که کلاسها و برنامه ها را هماهنگ می کنند و چند مسئول که رسیدگی به امور ثبت نام و پیگیری سایر برنامه های دانشپذیران را برعهده دارند. چند نفر هم بصورت افتخاری با این گروه همکاری می کنند.

چشم انداز وب دانش چیست؟

دورنمای خدمات وب دانش در چند مورد خلاصه می شود :

– رسیدن وب فارسی به جایگاهی قابل قبول در جهان

– آشنا سازی کاربران وب فارسی با مهارتهای اولیه و سپس تخصصی وب با حداقل هزینه ها

– نهادینه سازی قانون کپی رایت و حقوق مولف و سرقت ادبی در فضای وب

– ایجاد جامعه ای دوستانه شامل کاربران وب فارسی

– تمرکز زدایی منطقه ای در فعالیت های دانش محور در وب فارسی

– و در نهایت، تبدیل شدن اینترنت و دانش وب از یک “انتخاب” به یک “الزام”

وب دانش با آغوش باز پذیرای ایده ها، نظرات و پیشنهادات، دعوت به همکاری و هرگونه امور عام المنفعه در زمینه اعتلای دانش وب فارسی است.

هرگونه درخواست و پیشنهاد همکاری از سرتاسر کشور با استقبال زیاد پذیرفته می شود زیرا هدف، اعتلای دانش است و بس.

برای ارتباط با وب دانش می توانید از وب سایت : webdanesh.com  بازدید کرده و یا با شماره تلفن ۰۵۱۱۷۲۶۷۱۵۱  و ایمیل info@webdanesh.com

گفتگو ها
  Ali

  ممنون از معرفی تون

  پولم اوکی بشه شرکت می کنم 🙂

  2013

  سلام

  برای کسی که مشهد باشه چه تسهیلاتی در نظر گرفتید؟

  آیا از هزینه کلاسها کسر میشه؟

  هزینه دوره هاچقدره؟

  لطفا در مورد دوره ها وآدرس کلاسها توضیح بدید.

  متشکرم

   حسین جاهدی

   سلام
   بله قیمتش کمتر میشه برای مثال سئو که ۳۹۹۰۰۰ تومن هست میشه ۲۴۹۰۰۰ تومن
   به سایت مراجعه کنید قیمت ها و آدرس رو مشاهده می کنید.
   در انتهای متن خط آخر آدرس قرار دارد.
   موفق باشید.