بازاریابیتجارت الکترونیک

با تاکتیک های بازاریابی اینترنتی آشنا شوید!

در فکر حضوری موفق بر روی اینترنت هستید، اما اطلاعات مهمی از خرید اینترنتی، بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی ندارید. ویا مدتهاست وب سایت دارید و جز هزینه چیز دیگری برای شما نداشته است؟ و یا به عبارت دیگر هنوز نتوانسته‌‌اید درآمد مورد انتظارتان را بدست آورید. با ما همراه باشید تا بتوانید نبض خرید اینترنتی فروشگاه خود را برای فروش بیشتر محصولاتتان داشته باشید.

بازاریابی از طریق اینترنت بازه وسیعی را شامل می شود زیرا که صرفاً منوط به بازاریابی از طریق اینترنت و ایمیل نیست بلکه مدیریت داده ها و مدیریت روابط مشتری (CRM) را نیز شامل می شود. به عبارت دیگر بازاریابی اینترنتی، چند مفهوم به هم گره خورده را شامل می شود که عبارتند از: طراحی، پیاده سازی، تبلیغات و فروش.

بازاریابی اینترنتی شامل همه مکان هایی است که مشتری های اینترنتی معمولاً با آن درگیر هستند همانند بازاریابی در موتورهای جستجوگر، بهینه سازی سایت، بنر های تبلیغاتی موجود در وب سایت های اینترنتی، ارسال ایمیل و …

شما برای کسب این اطلاعات و اینکه بهتر بتوانید از بازاریابی اینترنتی استفاده کنید شرکت توسعه نسل وب اقدام به تهیه کتابی با نام “تاکتیک های بازاریابی اینترنتی” کرده است. و دانلود رایگان این کتاب می تواند بزرگترین سرمایه گذاری در عرصه کار شما باشد.

در این کتاب خواهید دید که در فروش اینترنتی چه چیزهایی موثر می باشد و چه چیزهایی مضر است. آیا شما به فروش اینترنتی بیشتر فکر می کنید؟ چه نکاتی میتتواند در بازاریابی اینترنتی بیشتر به شما کمک کند ؟ چگونه می‌توانید هم در خرید سود کنید و هم در فروش ؟

آیا میدانید از چه راهکارهایی ، فروش اینترنتی صد در صدی ایجاد کنید.

آی تی پورت - آموزش بازاریابی

اگر تجربه های بهترین فروشندگان ایران و جهان را در اختیار شما بگذاریم؛ آیا می‌توانید با استفاده از آن تجربه ها فروش اینترنتی بیشتر داشته باشید؟ چگونه مشتریان خود را جذب خرید اینترنتی وب سایتتان کنید؟

این تجربه ها در کتاب کاربردی و موثر بازاریابی اینترنتی نوشته شده است. مثال‌ها در این کتاب براساس بازار ایران و با زبانی ساده نوشته شده است. و اغلب از استراتژی هایی بکار گرفته شده است که همگی موفق و تجربه شده است .

شما می‌توانید به سادگی آن استراتژی هایی که در کتاب بیان شده است را به کار بگیرید و در کسب و کار خود معجزه شگفت انگیزی از فروش را دریابید. تاکنون فکر کرده اید که میتوانید در فرصت دو ماه استقلال مالی و فروش بالا را به کسب و کار خود برگردانید ؟

هیچ تصور ‌کردید که یک تلنگر کوچک میتواند افق های جدید در کسب و کار شما ایجاد کند. فقط و فقط یک تلنگر !!

 

[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”blue” size=”Medium” icon=”download” text=”Download eBook Internet Marketing” relationship=”nofollow” url=”http://www.itport.ir/wp-content/uploads/2014/06/internetmarketing.pdf”]

گفتگو ها

    خسته نباشید، لطفا در اینباره مطالب بیشتری منتشر کنید///