تجارت الکترونیکمعرفی وب سایت

برترین های دنیای فناوری را بشناسید!

آی تی پورت ، درگاهی به سوی فناوری اطلاعات

وب ­سایت­ های مختلفی در بازه های زمانی مشخصی به معرفی برترین ها در زمینه­ های مختلف می ­پردازند. برخی از وب ­سایت ها خودشان به بررسی موضوع انتخابی می ­پردازند و در نهایت برترین ها را معرفی می­ کنند. برای مثال ­دیجی کالا خود به بررسی گوشی ها در هر سال می ­پردازد و برترین ­ها را با توجه به شاخص­ های از قبل تعیین شده معرفی می ­کند. اما برخی از بررسی ­ها آماری از حد توان وب ­سایت های ایرانی خارج است و در این زمینه ها این وب ­سایت ها آمار و نتایج خود را از دیگر وب سایت های خارجی که کارشان بررسی داده هاست دریافت کرده و به معرفی آنها می ­پردازند.

آی­ تی پورت در این مطلب قصد دارد به جای معرفی برترین ها فناوری مانند برترین آنتی ویروس ۲۰۱۴، برترین مرورگر، برترین اسمارت فون و … شما را با وب­ سایت های که این آمارها را ارائه می کنند آشنا کند. که در این صورت با توجه به امکانات که برخی از این وب­ سایت­ ها در اختیار شما می­ گذارند از هر یک ماه تا بازه های یک ساله و یا چند ساله برترین های دنیای آی ­تی را خود بشناسید و علاوه بر آشنا شدن با برترین ­ها با توجه به امکانات در دسترس این وب­ سایت­ها نتایج آنان را بهتر تحلیل کنید.

کمپانی StatCounter

فعالیت اصلی کمپانی StatCounter تجزیه و تحلیل ترافیک جهانی وب است.

شما می توانید با مراجعه به آدرس gs.statcounter.com محبوب ­ترین ها را در حوزه­ های مرورگرها، شبکه های اجتماعی، موتورهای جستجوگر، سیستم عامل­ها و … را مشاهده کنید.

آی تی پورت ، درگاهی به سوی فناوری اطلاعات

همان طور که در عکس مشاهده می­ کنید شما از بخش Stat می ­توانید زمینه تجزیه و تحلیل و دیوایس های که در آمار شما تاثیر گذار باشند را مشخص کنید.

و از بخش Region محدوده جغرافیایی و از بخش Period بازه زمانی تجزیه و تحلیل را مشخص کنید.

کمپانی Purch

آی تی پورت ، درگاهی به سوی فناوری اطلاعات

Purch یک کمپانی آمریکایی است که قبلا تحت عنوان TechMediaNetwork شناخته می شد. کار اصلی این شرکت بررسی کالاها و خدمات دیجیتال است. برای این کار برترین مارک­های دیجیتال را انتخاب کرده و سپس به بررسی محصولات و خدمات آنها می­ پردازد و ۱۰ برگزیده هر دسته را معرفی می ­کند. همچنین شما می­ توانید در معرفی برترین­ ها، مشاهده کنید که هر کدام از گزینه ها در هر فاکتور چه امتیازی را کسب نموده اند. این کمپانی با گردهم آوردن ۳۵۰ کارمند از سراسر دنیا به ارائه نتایج دقیق البته با رعایت صداقت به مردم دنیا در خرید کردن کمک می کند.

زمینه های کاری این کمپانی نرم­ افزار، الکترونیک، خدمات، موبایل، لوازم برقی، تجارت و … می باشد. برای مشاهده نتایج و بررسی های این کمپانی به آدرس toptenreviews.com مراجعه کنید.

آی تی پورت ، درگاهی به سوی فناوری اطلاعات

برای مثال می­ توان به چند نمونه از تجزیه و تحیلی های این کمپانی مانند تبلت، کتاب خوان، آنتی ویروس، لپ­ تاپ، موبایل و … اشاره کرد.

 

اگر شما کمپانی دیگری در این خصوص می شناسید خوشحال می شویم با آن آشنا شویم.

گفتگو ها
    fatemeh

    ممنون از مطالب پر محتواتون….:)

    متوجه نشدم که چرا فقط این دوتا ؟

    معیار درست و واقعی چیه ؟